אודותיי

בשנת 1997 גילתי לראשונה את עולם הצלילה. כבר במהלך הקורס הוקסמתי מהנוף המרהיב שקיים מתחת למים. שלל דגים צבעוניים במגוון עצום ובלתי יאומן.

במשך השנים צברתי צלילות רבות עד שבשנת 2003 החלטתי להפוך את התחביב למקצוע וצעדתי את צעדיי הראשונים בעולם המקצועי של הצלילה.

בתחילה עברתי קורס עזרה ראשונה והצלה ולאחריו המשכתי לקורס הדייב-מאסטר היוקרתי של ארגון הצלילה PADI.

לא עבר זמן רב עד שבתחילת שנת 2004 השתתפתי בקורס המדריכים של PADI ומאז המשכתי לעלות ולטפס בסולם דרגות ההדרכה של הארגון עד לרמה היוקרתית – מדריך בקורס מדריכים – PADI IDC STUFF INSTRUCTOR.

במשך השנים עבדתי באחד ממועדוני הצלילה המובילים באילת ואף שמשתי בו במשך שנתיים מנהל בית הספר ומדריך ראשי. ביצעתי השתלמויות רבות בהן למדתי לעומק את תיאורית הצלילה, כישורי הצלילה הרבים והתנסיתי בשיטות לימוד והדרכה שונות. כמו כן הוסמכתי כמדריך התמחויות כגון: עומק, ספינות טרופות, נייטרוקס, לילה, חליפה יבשה, צילום, צילום וידאו, סקוטרים ועוד.

בשנת 2010 החלטתי להפוך למדריך צלילה עצמאי ולהקים את יניב מזרחי – הדרכת צלילה. מתחילת הדרך ועד היום הסמכתי מאות צוללים בדרגות צלילה שונות וצללתי עם אלפי לקוחות בישראל ובחו"ל (סרי לנקה, אוסטרליה, ניו-זילנד וטיולי ספארי לסיני).

ההדרכה היא אחת ההנאות הגדולות בחיי. התחלתי להדריך בגיל 16 כמדריך עזרה ראשונה במד"א, המשכתי בהדרכת צלילה והיום אני מדריך בעמותת הנוער UNISTREAM וכעוזר הוראה (מתרגל) באוניברסיטת בן גוריון בפקולטה לניהול בה סיימתי תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים במגמת כלכלה.

אני מאמין שכל לקוח חייב לקבל הדרכה מקצועית ולכן אני מביא עמי ניסיון של שנים רבות, רמת הדרכה גבוהה, שימוש באמצעי הדרכה מתקדמים, ציוד צלילה ברמה גבוהה ושרות לקוחות אישי ואדיב. כל הפעילויות מתקיימות בקבוצות קטנות כך שאת או אתה תזכו ליחס אישי וחם ותוכלו ללמוד צלילה באופן המקצועי והמהנה ביותר.

כמו כן במשך השנים צברתי ניסיון רב והכשרות רבות בהדרכה חינוכית לילדים ונוער בתחום הצלילה ובתחומי חינוך נוספים